Panel uživatele

ZAMECKY.cz

Rodinná firma s tradicí

Jsme česká rodinná firma.

Provozujeme kamennou prodejnu zámečnictví na Starém městě v Jičíně. V zámečnictví vyrábíme klíče a autoklíče, prodáváme a vyrábíme zámky a cylindrické vložky. Věnujeme se opravám a výrobě vložek na společný klíč. Vyrábíme systémy generálního klíče. V kamenné prodejně dále prodáváme zadlabací zámky, vícebodové zámky, bezpečnostní kování, visací zámky, trezory a elektronické zámky. Soustavně se také věnujeme výrobě a programování auto a moto klíčů.

Vedle kamenné prodejny máme vlastní servisní a montážní tým. Montujeme systémy generálního klíče, přístupové systémy na čipy, systémy domovního telefonu a videotelefony, vícebodové zámky, bezpečnostní dveře, hliníkové dveře a interierové dveře. Jsme certifikovaná společnost pro motnáže komponent na požárně odolné a únikové dveře.

Provozujeme zámečnickou pohotovost pro Jičín a okolí do 30 Km. Otevíráme zabouchnuté dveře, zamknuté dveře, zaseknuté zámky. Zajišťujeme nouzové otevírání automobilů. Vše bez zybtečného poškození dalších částí dveří nebo zámků.

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem sortimentem těchto výrobců: Fab, Assa Abloy, Nemef, Rostex, Hobes, Kfv, Maco, G-U, Sigenia, Roto, Komas, Ac-T servis, Cobra, Rottner trezor, Richter, Bernat, Tokoz, Keyline, Silca, Errebi, Jma, Sherlock, Bedex, PS Nymburk, Sapeli, V-line, Hikvision, Dahua.

Naše zakázky realizujeme bez subdodavatelů. Díky tomu za svou práci ručíme. 

Novinky

 

 

24
Leden
2021

Systém generálního klíče pro památkově chráněný objekt

Přidáno: 24. 1. 2021 20:31:58 Počet shlédnutí: 55

Systém generálního klíče pro památkově chráněný objekt Dodáváme systémy generálního klíče také pro památkové chráněné objekty. Například pro Valdštejnský zámek v Jičíně.

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Leden
2021

Systém generálního klíče rychle

Přidáno: 23. 1. 2021 19:47:55 Počet shlédnutí: 53

Systém generálního klíče rychle Kromě spolupráce s největšími výrobci systémů generálního klíče jako je AssaAbloy, Evva, Mul-T-Lock, Tokoz, Cisa se můžeme pochlubit vlastní produkcí systému generálního klíče. Díky tomu zvládneme vyhovět náročným zakázkám a vyrábět systémy v rekordním čase. Není pro nás problém vyrobit systém generálního klíče do druhého dne, nebo dokonce na počkání.

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Leden
2021

Porouchaný vícebodový zámek

Přidáno: 23. 1. 2021 19:29:24 Počet shlédnutí: 46

Porouchaný vícebodový zámek Dveře jsou v dobré formě ale zámek přestal sloužit ? Pro zamecky.cz žádný problém

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Leden
2021

Levné otevírání dveří čipem

Přidáno: 23. 1. 2021 19:08:45 Počet shlédnutí: 70

Levné otevírání dveří čipem Instalace levného systému pro otevírání dveří čipem v Děčíně. Cena systému do 6000,-Kč

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Leden
2021

Systém generálního klíče na etapy Škola Rudná

Přidáno: 23. 1. 2021 18:45:02 Počet shlédnutí: 39

Systém generálního klíče na etapy Škola Rudná Věděli jste, že systém generálního klíče je možné dodávat i na etapy ? U SGHK ve škole v Rudné se nám to již 2 roky daří.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení