Panel uživatele

Elektrické otevírače

Elektrické otevírače jsou oblíbeným způsobem pro elektronické otevírání dveří. Například v kombinaci s domovními telefony, nebo čtečkou čipů. Elektrické otevírače se vyrábějí jako jednoduché elektricky odblokované západky, až po sofistikovaná zařízení s možností signalizace otavřených dveří, otevírače v reverzním režimu, nebo s možností dočasného zprůchodnění pomocí mechanické blokace. Elektrický otevírač slouží k elektromagnetickému odjištění střelky zámku. Díky své jednoduché konstrukci, dlouhé životnosti a nízké ceně si tyto zámky získaly oblibu po celém světě. Jedná se o nejjednodušší typ elektrického zámku. Elektrický otevírač do dveří, domovní vrátný, befo, lidově také bzučák.

Elektrické otevírače proto doporučujeme všude tam, kde je požadavek na spolehlivou funkčnost bez zvýšených nároků na zabezpečení objektu.

Příslušenství pro elektrické otevírače

Všechny elektrické otevírače jsou dodávány na montážní liště. Každý otevírač lze volitelně namontovat na libovolnou kompatibilní lištu tak, aby bylo možné jej použít do jakýchkoliv dveří.

Přihlášení