Panel uživatele

Smartair Openow roční upgrade licence

Smartair Openow roční upgrade licence

Nahraďte klíče a přístupové karty bezpečnými přístupovými právy, uloženými na chytrém telefonu uživatele.Upgradovací balíček pro Smartair TS 1000 Update on Card a Wireless Online. Díky Openow vylepšíte Váš přístupový systém Smartair o možnost otevírání chytrým mobilním telefonem.

2643 Kč s DPH

2184 Kč

Skladové číslo:

Výrobce: TESA

  • S mobilním systémem kontroly přístupu SMARTair Openow je přechod pracoviště na mobilní řešení snazší, než byste si možná mysleli. K odemknutí libovolného zařízení SMARTair na pracovišti potřebuje uživatel pouze chytrý telefon a aplikaci Openow™.
  • Správci majetku odkudkoli bezdrátově odesílají, ruší nebo aktualizují virtuální klíče prostřednictvím softwaru SMARTair TS1000. Váš podnik takto plně nahradí přístupové karty, visačky, klíče a další fyzické nosiče přístupových práv. Vše ostatní funguje jako doposud.
  • Uživatelé si nemusejí přístupová práva nikde vyzvedávat: Dorazí automaticky do ověřené aplikace v chytrém telefonu, přesně v době, kdy o tom rozhodne správce majetku. Uživatelé mohou svoji aplikaci Openow™ zabezpečit pomocí PIN kódu, či si dokonce v jediné aplikaci uchovávat klíče pro různá pracoviště. Aplikace každého uživatele automaticky odesílá hlášení událostí zpět do systému SMARTair.
  • SMARTair Openow je kompatibilní s variantami řešení SMARTair Update on Card a SMARTair Wireless Online pro správu přístupu.
  • Odesílání klíčů do mobilních telefonů prostřednictvím internetu

Smartair Openow aktualizace klíče

 

Smartair openow je možné obsluhovat pomocí smartphonu s operačním systémem Android, nebo iOS

Smartair openow apps

 

 

Brožura Openow ke stažení zde

Technický list Openow ke stažení zde

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Související produkty

Přihlášení