Panel uživatele

ACS05 Přístup na čip, základní bezpečnost

ACS05 Přístup na čip, základní bezpečnost

Kompletní přístupový systém se čtečkou čipů zámkem a příslušenstvím. Základní přístupový systém vhodný pro menší instalace. Přístup na čip nebo pin, základní bezpečnost. ACS05

4459 Kč s DPH

3685 Kč

Skladové číslo:

Výrobce: Zamecky.cz

Cena zahrnuje

Systém zahrnuje autonomní čtečku RFID čipů 125 kHz, 3 čipy. Dále základní elektromagnetický zámek (elektrický otevírač) nízkoodběrový, impulsní, montážní lištu, zdroj elektrického proudu, kabel a propojovací krabici. Součástí setu je schéma zapojení.

Funkce

Po přiložení čipu dojde k odblokování elektrického otevírače a je umožněno otevření dveří. Systém lze připojit ke vzdálenéhmu otevření domovním telefonem nebo tlačítkem. Otevření je možné pomocí čipu. Vždy je možné otevřít pomocí klíče. Na dveřích je nutné kování klika-koule, nebo zcela bez kování. Při uzamknutí na klíč dojde k deaktivaci systému.

Čtečka čipů má paměť na 2000 čipů. Za příplatek j možné dovybavit otevírač o mechanickou blokaci (trvale otevřeno), nebo sinalizaci zavřených dveří (pro elektronické zabezpečovací systémy). Za připlatek lze systém napojit na zálohovaný zdroj el. napájení. U dvoukřídlých dveří je třeba přidat kabelovou průchodku.

Rozpis materiálu ACS05

Autonomní čtečka čipů 125 kHz
Elektrický otevírač EffEff 118A71 10-24V
Montážní lišta el. otevírače
Stabilizovaný zdroj el. napájení 12V 1,5A 1803-011
Propojovací krabice

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení