Panel uživatele

ACS04 Pokročilý přístup na čip vysoká bezpečnost

ACS04 Pokročilý přístup na čip vysoká bezpečnost

Kování se čtečkou čipů a mechanickým samozamykacím zámkem. Pokročilý přístupový systém vhodný pro malé i velké instalace. Přístup na čip nebo pin vyhovuje požadavkům na vysoké zabezpečení. ACS03

17327 Kč s DPH

14320 Kč

Skladové číslo:

Výrobce: Zamecky.cz

Cena zahrnuje

Kování se čtečkou RFID čipů Mifare, Desfire, nebo HID iClass (za příplatek je možná varianta s pin klávesnicí). Kabel pro připojení otevíracího impulsu z domovního telefonu, samozamykací mechanický zámek.

Funkce

Po přiložení čipu nebo zadání pin kódu (případně kombinace obou metod) dojde k odblokování venkovní kliky a je umožňen průchod. Stiskem kliky je odemknut samozamykací zámek. Kování umožňuje nastavit neomezený počet čipů, časová okna, kalendář, výpis průchodů, zrušení čipu a mnoho dalšího. Při variantě s otvorem pro cylindrickou vložku j možné otevřít také klíčem.

Systém je vhodný pro libovolně velké instalace s neomezeným počtem uživatelů. Systém umožňuje kombinovat kování se čtečkou čipů, nástěnnou čtečku, kabinetní zámek na čip nebo cylindrickou vložku se čtečkou čipů.

Po každém uzavření dveří dojde samočinně k uzamknutí zámku na dvou bodech. Odemknutí zámku pomocí stisku kliky.

Kování je přednastavené dle požadavku zákazníka s možností dodatečných změn. Za příplatek je možný vlastní management kit.

Samozřejmostí je dodání včetně montáže a zaškolení.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení