Panel uživatele

ACS01 Přístup na čip nebo pin, základní bezpečnost

ACS01 Přístup na čip nebo pin, základní bezpečnost

Kompletní přístupový systém se čtečkou zámkem a příslušenstvím. Základní přístupový systém vhodný pro menší instalae. Přístup na čip nebo pin, základní bezpečnost. ACS01

5749 Kč s DPH

4751 Kč

Skladové číslo:

Výrobce: Zamecky.cz

Cena zahrnuje

Systém zahrnuje autonomní čtečku RFID čipů 13,56 mHz včetně pin klávesnice nebo 125 kHz, 3 čipy. Dále základní elektromagnetický zámek (elektrický otevírač) nízkoodběrový, impulsní, montážní lištu, zdroj elektrického proudu, kabel a propojovací krabici. Součástí setu je schéma zapojení.

Funkce

Po přiložení čipu dojde k odblokování elektrického otevírače a je umožněno otevření dveří. Systém lze připojit ke vzdálenéhmu otevření domovním telefonem nebo tlačítkem. Otevření je možné pomocí čipu nebo pin kódem, nebo kombinací čip + pin. Vždy je možné otevřít pomocí klíče. Na dveřích je nutné kování klika-koule, nebo zcela bez kování. Při uzamknutí na klíč dojde k deaktivaci systému.

Systém je vhodný po menší instalace do 50 uživatelů. Za příplatek j možné dovybavit otevírač o mechanickou blokaci (trvale otevřeno), nebo sinalizaci zavřených dveří (pro elektronické zabezpečovací systémy). Za připlatek lze systém napojit na zálohovaný zdroj el. napájení. U dvoukřídlých dveří je třeba přidat kabelovou průchodku.

Rozpis materiálu ACS01

  • Autonomní čtečka čipů s PIN klávesnicí
  • Elektrický otevírač EffEff 118A71 10-24V
  • Montážní lišta el. otevírače
  • Stabilizovaný zdroj el. napájení 12V 1,5A 1803-011
  • Propojovací krabice

Samozřejmostí je dodání včetně montáže a zaškolení.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Přihlášení