Panel uživatele

Hodnocení zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

 • Výměna a předělání dveří zámek Roto s trny

  Po 10. letech se porouchal zámek ve dveřích a dveře nešli otevřít. Stanovisko výrobce znělo, je nutné dodat nové dveře.  Technici z Vaší firmy dorazili, bez poškození dveře odemkli, vytvořili dočasné řešení otevírání, než dorazí náhrada za zámek, který se již nevyrábí. Po 3 dnech technici dorazili a předělali dveře na nový zámek. Vše funguje jak má, dokonce jdou nyní dveře odemykat a zamykat snadněji než dříve. S Vaší prací jsme byli velmi spokojení.
  Hodnocení: 5 / 5
 • Předlabání a výměna výcebodového zámku G-U s trny

    Díky perfektní práce, dubové dveře zachráněny !
  Hodnocení: 5 / 5
 • Jan Hlaváč

  Přístupový systém na čip Super práce, provedení, realizace i komunikace, děkuji !
  Hodnocení: 5 / 5
 • František B., správce domu Železničářská 1069 - 1071 www.zamecky.cz/n/comments/73#comment-32

  Instalace systému domovních telefonů se čtečkou čipů pro 3 bytové domy v Jičíně. Zhotovitel měl rozpracovanou velkou zakázku, přesto dokázal vyčlenit několik mechaniků a celou akci dokončil v domluveném termínu. S provedením a funkčností jsme po půl roce provozu velice spokojeni. O nic jsme se nemuseli starat, dokonce ani o úklid. V každém bytě, (celkem 24) byl domluven termím realizace v průběhu celého dne. Nikdo si nemusel zajišťovat volno ani brát dovolenou. Chceme za jejich práci srdečně poděkovat. F.B
  Hodnocení: 5 / 5
 • JardaHill

  Vynikající služby i poradenství 
  Hodnocení: 5 / 5
 • Petr Kořínek

  Super obsluha a ochota.
  Hodnocení: 5 / 5
 • Matyová L.

  Instalace systému domovního telefonu včetně dálkového ovládání otvírání a možnosti obrazového přenosu-tak znělo zadaní,pro mou již starší mamku.Firma mně dokázala vybrat dle přání odpovídající systém a rychlost provedení mně mile překvapila..Plná spokojenost Doporučuji a děkuji M.L.

Napište hodnocení

Kontrolný kód

i

Přihlášení